Багатоповерхові будівлі

Перейти до:

БУДУЄМО У ВІДПОВІДНОСТІ З КРАЩИМИ СТАНДАРТАМИ ДЛЯ ЖИТТЯ

Пошук правильного рішення для нерухомості преміум класу з високими технічними характеристиками допоможе вам оптимізувати вартість такої нерухомості.

Наша продукція дозволить Вам досягти заданих акустичних або протипожежних вимог або просто створити комфортний простір для життя. Для інвесторів, які купують нерухомість для здачі в оренду, гіпсокартонні системи зможуть зробити цю власність міцнішою і та відповідати майбутнім потребам.

Працюючи разом з вами, ми можемо надати правильне технічне рішення для вашого проекту.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

Подивитись >

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?