Освітні заклади

Перейти до:

БУДУЄМО У ВІДПОВІДНОСТІ ІЗ СТАНДАРТАМИ

Нашим дітям потрібно вчитися в правильному середовищі. Ми пропонуємо широкий спектр продуктивних і естетичних рішень для приміщень учбових закладів.

Наші акустичні рішення можуть зменшити час передачі звуку з кімнати в кімнату, а протипожежні рішення забезпечать захист і безпечний маршрут евакуації. Можемо запропонувати ударостійкі плити проти сильного зношування, що забезпечують легке кріплення обладнання до стін.

Працюючи разом, зможемо надати правильне технічне рішення для вашого проекту.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

Подивитись >

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?