Оздоровчі заклади

Перейти до:

БУДУЄМО У ВІДПОВІДНОСТІ З КРАЩИМИ СТАНДАРТАМИ ДЛЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Доведено, що перебування в кращому середовищі покращує час відновлення пацієнта та його самопочуття. Різноманітність лікарняних послуг і функціональних блоків в лікарняних установах вимагає розгляду цілого ряду різних рішень.

Наші технічні рішення сприяють виконанню широкого спектру акустичних, протипожежних і протиударних вимог і дотриманню санітарних норм. Наші системи механічних характеристик дозволяють кріпити поручні та інше обладнання безпосередньо до листа або плити.

Є ціла низка різних потреб, які необхідно врахувати. Працюючи з вами, ми можемо надати правильне технічне рішення для вашого проекту.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

У масштабних проектах ми робимо все можливе для економії часу і коштів до, під час і після будівництва. Працюючи з командою проекту, ми можемо підтримати первинну специфікацію і тендери, а також знайти шляхи для поліпшення продуктивності будівництва, скорочення витрат, зменшення часу будівництва або ж запропонувати шляхи зниження поточних витрат на технічне обслуговування. Щоб подивитися приклади недавніх проектів натисніть нижче

Подивитись >

Практична допомога від наших експертів

Відео-інструкції від наших майстрів
Гипсокартон-Перегородка

Дізнайтесь більше про облицювання стін, виконання стелі, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій від наших майстрів з наших відео-інструкцій по монтажу

Більше відео-інструкцій >
Інструкції з монтажу
Будівельеа-абетка

Завантажте каталоги з нашого центру знань, де ви знайдете корисну інформацію про нашу продукцію та методи її використання.


Перейти >

Де нас знайти?