БУДУЄМО У ВІДПОВІДНОСТІ ІЗ СТАНДАРТАМИ
Рівні, гладко оштукатурені стіни - прикраса будь-якого житлового приміщення, в тому числі і номерів готелів. Вони створюють необмежені можливості для формування інтер'єру приміщення. На жаль, сучасні готелі не завжди можуть похвалитися ідеальною поверхнею стін, ставлячи перед власником комерційного об'єкта завдання: як вирівняти стіни в готелі.
Традиційно для досягнення ідеально гладкої і рівної поверхні стін використовується метод оштукатурювання або оздоблення листами гіпсокартону. Обидва методи мають свої переваги, тому вибір між ними визначається принципами доцільності. Якщо стіни мають невеликі дефекти у вигляді дрібних тріщин, несуттєву кривизну або інші вади, які можна виправити сухими сумішами PLATÓ Start, PLATÓ Gipswand, або PLATÓ Izomix, є сенс вдатися до оштукатурювання.
У старих готелях, де стіни часто мають суттєві вади, нерівності, виправляти які штукатуркою занадто довго і витратно, має сенс використовувати гіпсокартон.
Перед тим, як вирівняти стіни в готелі за допомогою листів гіпсокартону, важливо врахувати рівень вологості в приміщеннях і обрати вологостійкий або звичайний гіпсокартон. Вологостійкий гіпсокартон PLATÓ Aquastop, PLATÓ Aquastop 9,5, а також листи PLATÓ Vlagastop - ідеальне рішення для вирівнювання стін у ванних кімнатах і санвузлах. Якщо в будівлі готелю рівень вологості перевищує норму, бажано вирівняти стіни в готелі гіпсокартоном від SINIAT, який добре витримує вологу і утворення конденсату.
ЯК ВИРІВНЯТИ СТІНИ В ГОТЕЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ ГІПСОКАРТОНУ?
Для того, щоб стіни набули ідеальної гладкості за допомогою листів гіпсокартону, необхідно вибрати тип монтажу, яким оздоблювальний матеріал буде кріпитися до стін. Якщо стіни мають значні вади, бажано використовувати каркасний метод, суть якого в збірці каркаса з профілю, який кріпиться до стін або стелі. На каркас монтуються листи гіпсокартону, які після закінчення монтажу можна штукатурити для фарбування або грунтувати для подальшого обклеювання шпалер.
Якщо площа номерів в готелі невелика і втрата 20 см площі (в середньому каркас з профілю «додає» стіні 5 см) істотна, має сенс скористатись безкаркасним методом обшивки стін гіпсокартоном. Йдеться про наклеювання листів гіпсокартону безпосередньо на стіну. Між стіною і листами гіпсокартону можна прокласти мінеральну вату для кращої тепло- і звукоізоляції, а поверхню наклеєних листів зашпаклювати фінішною шпаклівкою або підготувати до обклеювання шпалер.